Nové byty v Košiciach - Veža Euphoria

07. 08. 2017 | 07:08

Ste mladá rodina, ktorá nevie uspokojivo riešiť bývanie? Už dávno ste opustili školské lavice a ešte stále bývate s rodičmi? Ako si poradiť, keď bývanie je tak nákladná investícia?

Pre bežných Košičanov, ktorí si chcú dopriať moderné a praktické nové bývanie za dostupných cenových podmienok je tu skvelá príležitosť! Je ním moderné bývanie v projekte Veže Euphoria Košice. Len tridsať minút pešo od centra mesta, v blízkosti nákupného centra Optima, v dosahu zdravotných zariadení, škôl a hromadnej dopravy, budú onedlho stať moderné byty v komplexe s možnosťou podzemného aj nadzemného parkovania. Z 72 bytových jednotiek rôznej rozlohy od 43 m2 po 144 m2 s atraktívnou cenou si môže vyberať každý podľa svojich možností. Takáto investícia však nie je kompromisom medzi cenou a kvalitou.

Novostavba Košice využíva vysokokvalitné stavebné materiály ako sadrové omietky značky Knauf a Baumit, samonivelizačné anhydridové potery, v celom objekte podlahové kúrenie, plastové okná s izolačným trojsklom, zateplenie minerálnou vlnou a mnoho iných. Odvetrávaná fasáda s hliníkovým sendvičovým panelom je obohatená sviežimi farbami, čo pomôže dosiahnuť vysoké designérske štandardy. Na prvom poschodí poslúži obyvateľom predajňa Fresh a lekáreň, o poschodie vyššie bude možné si prenajať kanceláriu.

Usadenie do zelene a krásny výhľad na okolité mesto, to všetko poskytne skvelú adresu pre moderného Košičana. Noví nájomníci privítajú esteticky aj prakticky atraktívne prvky ako sú priestranné lodžie a francúzske okná. Očakávané nízke mesačné prevádzkové náklady sľubujú rýchlu návratnosť investície do novostavby. Netradičná kaskádovito riešená dispozícia bytového domu Veže Euphoria ho zaradí medzi jeden z najmodernejších a najkrajších projektov na Slovensku.

Predaj bytov Košice začal v júni 2017, dokončenie stavby a nasťahovanie sa prvých obyvateľov sa očakáva vo februári 2019. Neváhajte preto a využite možnosti vybrať si byt na mieru práve podľa svojich možností a potrieb!

Autor: Admin Administrátor