Pracovné odevy Brakon

03. 04. 2020 | 17:04

Spoločnosť Brakon ponúka svojim zákazníkom široký výber oblečenia, pracovné odevy a reklamný textil už takmer 20 rokov. Našim cieľom bolo vytvoriť veľkoobchod s textilom, ktorý bude ponúkať kompletný sortiment oblečenia pre maloobchody. Okrem splnenia daného cieľa neustále napredujeme, čoho dôkazom je vznik vlastnej značky oblečenia BRANKO.

Špecializujeme sa na výrobu a distribúciu pracovných odevov a obuvi, na základe čoho sme zriadili chránenú dielňu. Spolupracujeme len so spoľahlivými dodávateľmi, ktorých si dôkladne vyberáme a výsledkom sú kvalitné pracovné odevy a pracovná obuv.

Na výber ponúkame široký sortiment pracovných odevov - pracovné tričká, bundy, vesty či rukavice. Všetky naše pracovné odevy sú vyrobené z kvalitných a funkčných materiálov, ktoré sú odolné voči prerezaniu, roztrhnutiu či prepichnutiu. Pracovné odevy Brakon ponúkame do každého počasia. V prípade potreby u nás zoženiete aj reflexné bundy, aby ste spĺňali normy a zároveň ochránili svojich pracovníkov.

Navštívte náš internetový obchod a prezrite si ponuku pracovnej obuvi. Naša pracovná obuv je protišmyková a spoľahlivo chráni pred olejom, benzínom či inými organickými rozpúšťadlami. Ponúkame aj pracovnú obuv s vystuženou špicou, ktorá účinne ochráni nohu pred nárazom a tiež s vystuženou podrážkou, ktorá zabraňuje prepichnutiu.

Okrem pracovných odevov a pracovnej obuvi poskytujeme výrobu a predaj reklamného textilu. V prípade záujmu pre vás zabezpečíme akýkoľvek reklamný textil či pracovné odevy s potlačou podľa vašich požiadaviek.

Autor: Admin Administrátor