Zdravotná obuv - pre zdravotníkov aj ako prezuvky

27. 02. 2019 | 12:02

Rôzne prevedenia zdravotnej obuvi

Zdravotnú obuv môžete dostať v rôznych prevedeniach. Poltopánky, šľapky či sandále, dôležité je, aby chránili vaše zdravie a poskytovali pohodlnú prácu. Štýl nie je pri zdravotnej obuvi síce podstatný, ale môžeme ho brať ako zaujímavý bonus. Zdravotná obuv sa skladá z rôznych častí a spolu tvoria unikátny celok, ktorý vás chráni celý deň.

 

Zvršok vyberajte pozorne

Odolnosť a priedušnosť sú podstatné vlastnosti zdravotnej obuvi. Väčšina výrobkov od Abtexu obsahuje hydrofóbne mikrovlákno MICRO PRO 2,2 mm, ktoré prispieva k týmto vlastnostiam. Na výber je tiež zvršok z perforovaného mikrovlákna alebo z hladkej kože.

 

Podšívka pre vašu ochranu

Pre skvelú úroveň absorpcie vlhkosti a priedušnosti je podšívka TOTAL DRY. S ňou sa nemusíte báť, vaše nohy budú odteraz v suchu. Ďalšou alternatívnou je podšívka CLIMAX pre neobmedzenú cirkuláciu vzduchu. Podšívka SILVER X s integrovanou ochranou iónmi striebra má vynikajúce antibakteriálne vlastnosti.

 

Stielka pre zdravie a bezpečnosť

Mnohé stielky pri zdravotnej obuvi sú ortopedicky tvarované a majú anatomický tvar prispôsobený zdraviu vašich chodidiel. Stielka ESD ZERO je vymeniteľná, absorbuje vlhkosť a má tiež antibakteriálne vlastnosti.

 

Podošva na nezaplatenie

Podošva GRIPPER RPU/PU má vysokú trakciu a poskytuje ozajstný komfort. Zaiste oceníte jej ESD vlastnosti, ktoré eliminujú elektrostatické výboje. Tie má tiež podošva RAPID PU.2D.

 

Podošva TRANSPORT PU.2D vám pomáha rovnomerne rozložiť tlak na celé chodidlo, čo je veľmi prospešné pre vaše zdravie a bezpečnosť.

 

Záver

E-shop Abtex okrem zdravotnej obuvi ponúka široký sortiment pracovnej ochrannej obuvi. Keď potrebujete komplexnú ochranu, tiež je tu pre vás. Pracovné odevy, rukavice, pomôcky či OOPP, všetko v tom najlepšom prevedení. Navštívte e-shop Abtex a presvedčte sa sami.

Autor: vivantina vivantina